- Ubiquiti

Цена
€915 60 / 1790 76 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Безплатна Доставка
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Видове монтаж | Rackmount |
| Сертификати | CE, FCC, IC |
| Външен цвят | Черен |
| Максимална температура на околната среда | 40 °C |
| Макс. влажност на околния въздух | 95 % |
| Минимална температура на околната среда | -5 °C |
| Мин. работна влажност на въздуха | 5 % |
| Поддържан LAN протокол | DHCP STP RSTP MSTP |
| Съвместимост с мрежови стандарти | IEEE 802.1X IEEE 802.3af IEEE 802.3at |
| Разположение на устройството | Plug-in Module |
| Номинално тегло | 6.1 кг |
| LAN | 48 (RJ-45) |
| Economic operator in EU / authorized representative | Ubiquiti International Holding B.V. |
| Postal address | Ekkersrijt 3102. Son en Breugel, 5692 CC., The Netherlands |
| Консумирана енергия при работа | 500 W |
| Electronic address | legal@ui.com |
| Гаранция Срок бележки | 24 months - for EU |
| Комутационни слоеве | Layer 2 Layer 3 |
| Захранващ адаптер | Вътрешен AC 100-240 V, 50/60 Hz |
| SFP+ | 2 |
| Стандартна височина на шкафа | 1U |
| SFP | 2 |
| Сериен | 1 (RJ-45) |
| Тегло | 8.69кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Брой портове (count) | 48 |
| Скорост на портовете | 10/100/1000 Mbps |
| Тип суич | Управляем |
| PoE поддръжка | PoE+ |
| Форм фактор | За монтаж в рак |
| Слой | Слой 2 |
| SFP портове (count) | 2 |
| SFP+ портове (count) | 2 |
| Капацитет на превключване (Gbps) | 176 |
| PoE бюджет (W) | 500 W |
| VLAN поддръжка | Да |
| Стекируем | Не |
| Без вентилатор | Не |
| Тегло | 8.69кг |
Ubiquiti EdgeSwitch ES-48-500W — 48-портов Gigabit управляем суич с 500W PoE+
Подобрете мрежата си с EdgeSwitch ES-48-500W, напълно управляем Layer 2 суич с 48 Gigabit Ethernet порта и 500W PoE+ бюджет. Идеален за бизнеса и предприятия, той осигурява надеждно захранване и данни за IP камери, VoIP телефони и безжични точки за достъп, като същевременно предлага разширени функции за оптимална производителност.
Ключови Предимства
- Голям брой портове — 48 Gigabit порта свързват всичките ви кабелни устройства с лекота.
- Power over Ethernet Plus — 500W общ PoE+ бюджет захранва до 24 устройства при 30W на порт.
- Разширено управление — Layer 2 комутация с VLAN, QoS и агрегиране на връзки за оптимизация на трафика.
- Здрав и тих — Охлаждане с вентилатор осигурява стабилна работа в rack-mount среда.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Брой портове | 48 |
| Скорост на портовете | Гигабит |
| Тип суич | Управляем |
| PoE поддръжка | PoE+ |
| Форм фактор | За монтаж в рак |
| Слой | Слой 2 |
| SFP портове | 2 |
| SFP+ портове | 2 |
| Капацитет на превключване | 176 Gbps |
| PoE бюджет | 500 W |
| VLAN поддръжка | Да |
| Стекируем | Не |
| Без вентилатор | Не |
Какво има в кутията
- EdgeSwitch ES-48-500W
- Захранващ кабел (EU)
- Комплект за rack-монтаж
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






